Marie Justrová - Pojištění-Olomouc.cz

Na životní nezdary se připravit nedá, ale se správným pojištěním na to budete připraveni...

Aktuality

Vážení  klienti,Pozor na podvodné jednání !

Opakovaně se množí  telefonáty, kdy volající tvrdí, že volá z „callcentra“ pojišťovny z důvodu změn v legislativě , a že je nezbytné aktualizovat stávající smlouvy. Někteří dokonce tvrdí , že mají pověření z České Národní Banky, což je samozřejmě nesmysl. Cílem je „ otevření dveří“ do domácnosti a přesvědčit Vás o přepracování většiny smluv. Doporučuji velkou opatrnost, případně se zeptejte , odkud na Vás volající získal telefonní kontakt . V pojišťovnictví pracuji od roku 1993, používám stále stejné mobilní číslo a e-mail. Spolupracuji s mnoha pojišťovnami, takže pokud budete potřebovat, ráda Vám budu nápomocna i při posouzení výhodnosti Vašich smluv.

Některé novinky na pojistném trhu

Fúze  - Kooperativa pojišťovna , a.s. + Pojišťovna České spořitelny, a.s

Od 1.1.2019 dojde ke spojení obou výše uvedených společností v jeden právní subjekt a tím Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group získá suveréně největší podíl na celkovém předepsaném smluvním pojistném v životním pojištění na českém pojistném trhu. Ti z vás, kteří máte pojistnou smlouvu FLEXI obdrží zanedlouho dopis o této plánované změně. Není třeba se obávat žádných problémů, smlouvy není nutno ukončovat, budou pokračovat za stejných podmínek jako doposud a i nadále budete mít možnost využívat vysokou variabilitu tohoto produktu.

Flexibilní životní pojištění

FLEXI 2x víc v případě rakoviny - při sjednání pojištění velmi vážných nemocí (VVO) a úrazů v období od 17.9. do 31.12.2018 a v budoucnu onemocní touto vážnou nemocí, vyplatí pojišťovna dvojnásobek sjednané částky. Akce platí i pro stávající klienty, kteří si pojištění (VVO) do smlouvy poprvé přidají.

ALLIANZ pojišťovna , a.s.

Allianz pojišťovna stále nabízí pojištění vozidel na povinné ručení „Jezdím málo, platím málo“, kde je výše pojistného ovlivněna počtem za rok ujetých kilometrů a letos navíc s určitými benefity k tomu.

Těším se, že mi v případě potřeby napíšete nebo zavoláte.

S přáním pěkného dne

Marie Justrová
pojišťovací a finanční služby
Olšany u Prostějova 356 ,
798 14  Olšany u Prostějova

mobil: 603 482 954
mjustrova@seznam.cz
www.pojisteni-olomouc.cz